środa, 2 czerwca 2010

kilka reklam i nowości


Po pierwsze: nagrodzono portal www.kula.gov.pl, gdzie można oglądać również moje ilustracje czyli portal o kulturze polskiej dla dzieci prowadzony przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Donosi o tym IBBY tymi słowy:
"Serwis informacyjny Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego www.kula.gov.pl został zwycięzcą w kategorii „Innowacyjne dotarcie do specyficznej grupy docelowej”. Nagrodę Media Trendy przyznaje się twórcom, którzy swoimi działaniami przyczyniają się do ciągłego zwiększania atrakcyjności medium dla jego odbiorców. Serwis został też doceniony przez Klub Twórców Reklamy w kategorii „Media interaktywne” w siódmej edycji Polskiego Konkursu Reklamy KTR’2010."Po drugie: Basia została nagrodzona w plebiscycie czytelników miesiecznika Dziecko na najlepszy produkt dla dzieci 2009. Zajęła drugie miejsce.Po trzecie: ruszyła strona Narodowego Archiwum Cyfrowego dla najmłodszych, a pracowałam przy tworzeniu jej grafiki.
http://nac.gov.pl/dzieciaki/robot.swf
Po czwarte ruszyła galeria internetowa Videri, gdzie wśród prac młodych artystów można kupić również i moje - grafiki.
http://www.videri.pl/o-s/marianna-oklejak

3 komentarze:

Zorro 009 pisze...

Czyli lepiej być nie może? :)

Marianna Oklejak pisze...

Może: szejk arabski, który pewnego ranka ląduje na moim parapecie w swoim prywatnym helikopterze. Byle nie o 7 rano.

nasturcja pisze...

Eee tam! Po co Ci szejk? Na pewno byłby tłusty, z owłosioną pierwsią obwieszoną złotem, a pałacowaych komnatach trzymałby rozpustne nałożnice, a może nawet trzy lub cztery żony.
A tak poza tym, to cieszę się bardzo z sukcesów - tych wspólnych i tych indywidualnych. Zaraz zajrzę do galerii (choć grafiki raczej nie kupię, bo na moim parapecie, a raczej braku parapetu w zw. z remontem, nie wyladował ostatnio żaden szejk:-() i na stronę NAC!
Pozdrawiam znad kotleta kalafiorowego i kolejnej Basi (nomen omen gotującej!)