poniedziałek, 12 grudnia 2011

IBBY 2011


Miło mi poinformować, że aż trzy moje ksiązki otrzymały wyróżnienie w tegorocznym konkursie IBBY na najlepszą książkę dla dzieci i młodzieży. Doceniono "Bum! Bum!! Bum!!!" (za projekt graficzny i ilustracje), "Król Maciuś Pierwszy" i "Król Maciuś na wyspie bezludnej" (za ilustracje).

I am happy to announce that three of my books (as many!) have been honoured in this year Polish Ibby competition. Namely, "Bum! Bum!! Bum!!!" ('Bang! Bang!! Bang!!!') (for graphic design and illustrations), "Król Maciuś Pierwszy" ('King Matt the first') i "Król Maciuś na wyspie bezludnej" ('King Matt on a Deserted Island') (both for illustrations). I am glad to share my joy with you!
http://www.ibby.pl/

6 komentarzy:

-E.W. pisze...

Brawo Marianna! Trzymałam za Ciebie kciuki.

Blog Fizi pisze...

Potrójne gratulacje:))!!!

DUDU pisze...

Marianna Gratulacje! A Maciuś na żywo jest GENIALNY! Nie wiem czemu jak go oglądałam w internecie to w ogóle nie ma tej energi, gabarytu i rozmachu. Szkoda bardzo, że niektóre książki zdigitalizowane kompletnie tracą, dlatego wszem i wobec zachęcam do potrzymania Maciusia w rękach bo jest super, boski i czad! Naprawdę wspaniały :)

Ewelina pisze...

Brawa! Gratuluję!

Kobiecym_okiem pisze...

Wielkie gratulacje! My już zakupiliśmy Króla Maciusia Pierwszego :-)

giulia pisze...

hello! i discover your works during the bologna children bookfair, i love them!! thank you :-)